توضیحات کاره

خدمات قابل ارائه برای طراحی وب :

 •  بررسی و ارائه راه‌کار
 • ایده پردازی و طراحی کامل
 • بهینه سازی موارد موجود ، تبدیل و بهبود طرح‌های قبلی یا تغییر و بازنویسی برنامه‌های ناکارامد!
 • ایجاد برنامک‌های ویژه مانند ماژولها، اسکریپت‌های کاربردی و...
 • طراحی سایت با اهداف شخصی، شرکتی، سرگرمی، تجاری، بین‌المللی، خبری، سامانه‌های سرویس‌دهی، مدیریت مشتری و...
 • مشارکت یا اجرای هر ایده و امکان جالبی که به ذهن می‌رسد

 

برای ایجاد پروژه‌های مفید و ماندگار ، پیشنهاد بر اساس شرایط پروژه پس از بررسی و تستهای اولیه ارائه و توافق می‌شود.

به پیشنهاد‌هایی که راهبرد مشخصی دارند بیشتر علاقه داریم و صرفا جهت اطلاع یا مناقصه و... کار نمی‌کنیم؛

 

در پروژه‌های اختصاصی درخواست مورد بررسی قرار گرفته و در همان زمینه گفتگو می‌شود.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

موارد طرح شده در روند اجرای پروژه با امکان سنجی و توافق و تایید، در صورت لزوم مشاوره اولیه در زمینه اجرای طرح و آموزش استفاده از موارد اجرا شده تحویل می‌شود.

موارد تحویلی بسته به نوع پروژه می‌تواند انجام خدمات یا پیکربندی و نصب و تست برنامه روی زیرساخت مشتری باشد یا ارائه داکیومنتها و توضیحات یا فایل. (دراختیار گذاشتن منابع به هر شکل یا آپلود روی وب‌سایت مشتری به معنای تحویل درصدی یا کامل پروژه است)

رفع باگ و هر گونه اشکالی که خللی در عملکرد صحیح برنامه ایجاد کند، در دوره تست و پشتیبانی انجام می‌شود. بعد از آن از طریق پیام خصوصی هماهنگ می‌شود.

 

مشتری پس از مطالعه و قبول شرایط نوشته شده در این صفحه و توضیحات پروژه اقدام به ثبت سفارش می‌کند و مواردی که به طور مشخص در توضیحات پروژه گفته شده و به توافق رسیده است تحویل ایشان می‌شود.

قبل از شروع پروژه قرار می‌گذاریم که :

* کلیه اطلاعات خصوصی مورد استفاده در پروژه (مانند حسابهای کاربری و...) در پایان پروژه تحویل داده می‌شود که در صورت عدم نیاز به پشتیبانی به هر صورت مشتری می‌تواند نسبت به تغییر و حفظ آنها اقدام نماید. پس از تحویل کامل موارد پروژه در اختیار و مسئولیت کامل مشتری قرار می‌گیرد و از اختیار مجری خارج است.

مشتری ملزم به حفظ اطلاعات خصوصی ، امنیتی و هر مورد مهم مربوط به پروژه و اطلاعات و توضیحات آن است همانطور که مجری این کار را می‌کند.

* پس از تحویل پروژه و تایید نرم افزاری آن در این سایت تحویل قطعی و کامل محسوب و آرشیو می‌شود و مجری می‌تواند است هر گونه درخواست تغییرات پس از آن یا پشتیبانی را در صورتی که قرار پشتیبانی مجزایی ایجاد نشده باشد، مجددا توافق کند و از یک هفته بعد از تکمیل زدن پروژه (تایید تکمیل به صورت نرم افزاری) به دلیل اینکه در اختیار مشتری و افراد احتمالی دیگری (توسط مشتری) قرار گرفته ،هیچ ادعایی در مورد نقص کار پذیرفته نیست و حق با مجری است. از طریق راه‌های ارتباطی با مجری می‌توانید در ارتباط باشید.

* در صورت بی احترامی طرفین یا نقض قوانین سایت، پروژه در هر زمانی با درخواست طرف مقابل به نفع وی بسته می‌شود.

* پس از تحویل اولیه پروژه مشتری ملزم به تست و اعلام نتیجه است در صورتی که موردی داخل توافق انجام نشده تکمیل و در صورتی که موردی خارج از توافق درخواست شود پس از تایید و تایید  مالی توسط مشتری، انجام می‌شود.

* به دلیل مبالغ مناسب پروژه‌ها و سعی و تلاش مجری برای پیش‌برد امور به شکل خوب است، مقدم بر هر عامل دیگر مشتری حق اعمال و انتشار هرگونه نظر منفی در هر پروژه را از خود سلب می‌نماید یا پروژه ای شکل نمی‌گیرد.

* پس از تایید هر مرحله از کار امکان بازگشت و تغییرات فقط با امکان سنجی توافق طرفین میسر است که به معنای نقصان در کار انجام شده نمی‌باشد و این کار برای بهبود کیفیت انجام می‌شود.

* با آرزوی موفقیت :)

   توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

   نمونه ای از سایت طراحی شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

   مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

   سفارش گیری این کاره متوقف شده است.
   ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.

   سایر کاره های آرمان