سوالات متداول خریداران

سوالات متداول از زبان آقای توانا

چگونه از کیفیت انجام سفارشاتم مطمئن باشم؟

در وهله‌ی اول، قبل از انتخاب کاره، مشخصات آن را با دقت بخوانید و به رتبه‌ و سوابق فروشنده و نظرات خریداران قبلی در مورد وی دقت نمایید، سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید.

برای تضمین اطمینان خاطر مشتریان در انجام میدم، مبلغ پرداختی شما، تا زمان دریافت سفارش و تأیید کیفیت آن با توجه به مشخصات توضیح داده شده در صفحه‌ی کاره، نزد «انجام میدم» به امانت می‌ماند و در صورتی که مشکلی در انجام سفارش و یا ارائه‌ی کیفیت مورد نظر به وجود آید، مبلغ پرداختی، به طور کامل به حساب شما بازگردانده می‌شود.

چگونه می‌توانم خدمت مورد نظر خودم را در سایت پیدا کنم؟

چندین دسته و زیردسته با عناوین گویا در سایت تعبیه شده‌اند. شما به راحتی می‌توانید از بین این دسته‌ها و زیردسته‌ها، آن بخشی که به دنبال آن هستید را بیابید. شما همچنین می توانید به راحتی با جستجوی کلمات کلیدی مورد نظرتان از طریق سیستم جستجوی هوشمند «انجام میدم» در نوار بالای سایت، خدمات مورد نظر خود را بیابید.

اگر زمان کافی برای جستجو ندارید و یا خدمت موردنظر خود را نیافته‌اید، به راحتی از طریق دکمه «یکی رو میخوام که بتونه.. » پروژه موردنظر خود را معرفی کنید تا کاربلدان علاقه‌مند به انجام این پروژه با شما تماس بگیرند.

چقدر طول می‌کشد تا خدمتی که سفارش داده‌ام را تحویل بگیرم؟

هر فروشنده، مدت‌زمانی که برای تحویل کاره نیاز دارد را در صفحه‌ی معرفی کاره مشخص کرده است و در صورتی که از نظر شما مناسب باشد، اقدام به خرید کاره می‌نمایید. این زمان، به محض ارائه‌ی نیازمندی‌های انجام سفارش توسط شما، محاسبه می‌شود و در صورتی که تا زمان مشخص‌شده، سفارش شما آماده‌ی تحویل نشده‌بود، می‌توانید سفارشتان را لغو نمایید.

در صورتی که تمایل به سفارش افزودنی‌های کاره داشته باشید نیز، دقت نمایید که ممکن است ارائه‌دهنده به زمان اضافی برای انجام آن‌ها نیاز داشته باشد. این میزان زمان اضافی در همان لیست افزودنی‌ها توسط فروشنده مشخص شده‌است.

اگر کیفیت سفارش انجام شده، همان‌ چیز وعده داده شده، نبود، چه می‌شود؟

اگر بعد از تحویل سفارش، مشاهده نمودید که به لحاظ کیفیت و سایر معیارها با آنچه که در توضیحات کاره وجود داشت، مغایرت وجود دارد، و یا این که با توجه به توضیحات کاره، نیاز به تغییر مجدد سفارش وجود دارد، می‌توانید در پنل سفارش، درخواست اصلاح سفارش را بدهید تا زمانی که به نتیجه‌ی مطلوب دست یابید. در صورتی که فروشنده با شما همکاری نکرد، شما این امکان دارید که درخواست لغو سفارش را بدهید.

همچنین اگر با فروشنده به اختلافی برخوردید که نتواسته آن را دوستانه حل کنید، می‌توانید در صفحه‌ی سفارش، درخواست حل اختلاف دهید تا وارد فرآیند حل اختلاف شوید.

توجه داشته باشید که بعد از تحویل سفارش سه روز برای اعلام نظر فرصت دارید و اگر در این مدت نظر خود را اعلام نکنید، سفارش به صورت خودکار تکمیل و تایید می‌شود.

من این سفارش را به اشتباه ثبت کردم. حالا چه کار کنم؟

نگران نباشید. تا زمانی که بعد از ثبت سفارش، در پنل سفارش ،نیازمندی‌های انجام آن را به فروشنده‌ ارائه ندهید انجام سفارش شما آغاز نمی‌شود، بنابراین بلافاصله پس از ثبت سفارش و قبل از تغییر وضعیت آن به «درحال انجام» شما می‌توانید سفارشتان را به صورت یک‌طرفه لغو نمایید.

چرا باید از طریق سایت انجام میدم این خدمات و محصولات را تهیه کنم و به طور مستقیم از خود فروشندگان خریداری نکنم؟

در «انجام میدم»، سازوکارهایی برای تضمین کیفیت و حل اختلاف‌های احتمالی پیش‌بینی شده است و شما می‌توانید، با توجه به به رتبه‌ی فروشنده‌، و نظرات سایر مشتریان، با اطمینان خاطر و بدون نگرانی، اقدام به خرید نمایید. ضمن این که در سایت «انجام میدم» خدمات و محصولات متنوعی در کنار هم گرد آمده‌اند که مقایسه و یافتن بهترین خدمات  مورد نظرتان با مناسب‌ترین قیمت‌ها را تسهیل می‌کند.

درواقع در «انجام میدم» خیال شما راحت خواهد بود که یا سفارشتان را آن‌طور که قرار بوده تحویل می‌گیرید و یا مبلغ پرداختی‌تان را به طور کامل پس می‌گیرید.

در صورتی که در پنل سفارش، فروشنده، سایت یا راه‌های ارتباطی دیگری پیشنهاد داد، واکنش مناسب چیست؟

بهترین برخورد، این است که این موضوع را به ایشان یادآوری کنید که تمامی تعاملات می‌تواند از طریق پنل سفارش انجام شود و عملا نیازی به تبادل شماره یا راه‌های ارتباطی دیگر نیست.

توجه داشته باشید که در صورت ارتباط با فروشنده در خارج از انجام میدم، احتمال پیگیری مشکلات احتمالی به هیچ‌وجه وجود ندارد.

همچنین ارائه اطلاعات تماس ممکن است منجر به اعمال محدودیت روی حساب کاربری افراد شود.

آیا این امکان وجود دارد که قبل از ثبت سفارش، نمونه کاره مورد نظر را برای فروشنده ارسال کنم؟ در کل چطور می‌تونم قبل از ثبت سفارش با فروشنده هماهنگ شوم؟

بله، این به راحتی امکان‌پذیر است. در ستون سمت چپ صفحه‌ی کاره، دکمه‌ی سوال از فروشنده را بزنید. در صفحه‌ی ارتباط با فروشنده می‌توانید به تبادل اطلاعات با فروشنده و هماهنگی قبل از ثبت سفارش بپردازید و یا نمونه‌ی کار بیشتری از فروشنده بخواهید. (توجه داشته باشید که انجام جدی سفارش تنها باید از طریق ثبت سفارش و پنل سفارش صورت پذیرد.)

سفارشم لغو شده، مبلغ سفارش چه می‌شود؟

نگران نباشید مبلغ سفارش‌های لغوی بلافاصله پس از لغو در حساب شما در انجام میدم شارژ میشود (مشاهده گزارش تراکنش‌ها) و میتوانید با این مبلغ خریدهای دیگری در سایت داشته باشید.

پاسخ بقیه‌ی پرسش‌هایم را چگونه بیابم؟

اگر پاسخ پرسش خود را در این صفحه یا صفحه‌های خط‌مشی حریم خصوصی کاربران و شرایط استفاده از خدمات سایت نیافتید، با ما تماس بگیرید و سؤال خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

  سوالات متداول فریلنسرها
بازگشت به صفحه‌ی آموزش انجام میدم برای خریداران »