یکی رو می‌خوام که بتونه ...

کار یا پروژه‌ای دارید و به دنبال کسی هستید که برای شما انجام دهد؟
هزاران کاربلد و فریلنسر در «انجام میدم» آماده‌ی کمک به شما هستند.

ممکن است در برخی مواقع به دنبال فرد مناسبی برای انجام کار خاصی باشید و قادر به پیداکردن کاره ای با مشخصات موردنظر خود نبودید و یا فرصت جستجو و بررسی کاره ها را ندارید. به علاوه پس از جستجو احتمالاً باید زمانی را جهت ارسال پیام به فریلنسرهای سایت احتصاص دهید و منتظر پاسخ ایشان باشید.

ما این کار را نیز تا حدی برای شما راحت کرده‌ایم! شما درخواست خود را به ما ارسال می‌کنید، ما درخواست شما را بررسی می‌کنیم و درصورت تایید برای فریلنسرها و متخصصین سایت که در حوزه‌ی مرتبط با درخواست شما فعال باشند ارسال می‌کنیم.

پس از آن از طریق پیام شخصی با فریلنسر علاقه‌مند درخصوص انجام کارتان مذاکره می‌کنید و در نهایت کارتان را در قالب یک پروژه اختصاصی به فریلنسر موردنظر می‌سپارید.


فرآیند درخواست «یکی رو میخوام که بتونه..» و آغاز انجام پروژه‌های اختصاصی به شکل زیر است :


 • 1
  شما می‌توانید درخواست‌های خود را از طریق دکمه‌های «یکی رو میخوام که بتونه» برای ما ارسال کنید.
  درخواست برای یکی رو میخوام که بتونه
 • 2
  جزئیات درخواست خود را به ما اعلام کنید.

  پیشنهاد می‌کنیم به منظور ارسال بهینه‌ی پیام‌ها در انتخاب دسته و زیردسته‌ی مناسب درخواست خود دقت کنید. درخواست شما تنها برای افرادی که تخصص مرتبط با دسته‌بندی انتخابی شما را داشته باشند قابل مشاهده خواهد بود. همچنین اطلاعات مربوط به درخواست خود را به صورت جامع و کامل درج کنید تا هم پاسخ‌های بهینه‌تری دریافت کنید و هم فرآیند بررسی درخواست خود را تسریع بخشید.

  فرم درخواست پروژه اختصاصی

  همچنین امکاناتی متنوعی را جهت افزایش شانس شما برای یافتن فریلنسر موردنظرتان تعبیه کرده ایم. ارسال درخواست بدون استفاده از این امکانات کاملا رایگان است.

  افزودنی های یکی رو میخوام که بتونه
 • 3
  بررسی وضعیت درخواست‌ها

  کلیه‌ی درخواست‌های شما از اینجا قابل دسترسی، مشاهده و پیگیری هستند.

  بعد از ارسال، درخواست شما در وضعیت «منتظر بررسی توسط کارشناس» قرار می‌گیرد. تا زمانی که درخواست شما بررسی نشده می‌توانید با استفاده از دکمه حذف (3) انصراف خود را از درخواست اعلام نمایید.

  در صورتی که درخواست شما رد شود، علت آن از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.

  در صورتی که درخواست شما مورد تایید قرار گیرد، ممکن است فروشنده‌ای نیز به انتخاب کارشناسان ما، جهت تسریع امور به شما پیشنهاد گردد. (4)

  درخواست شما پس از تایید توسط کارشناس، در قالب پیشنهاد انجام پروژه اختصاصی برای فریلنسرها در حوزه‌ای که شما انتخاب نموده‌اید ارسال می‌شود.

  حالا می‌توانید منتظر دریافت پاسخ‌های کاربلدان انجام میدم به درخواست خود باشید :)

  پنل درخواست های پروژه اختصاصی من
 • 4
  ارتباط با کاربلدان در انجام‌میدم

  حالا شما و فروشنده‌های پیشنهادی می‌توانید به راحتی در صفحه تبادل پیام با یکدیگر در ارتباط باشید و در خصوص پروژه، نحوه و شرایط انجام آن با هم مذاکره کنید. (اطلاعات بیشتر)

 • لطفاً در نظر داشته باشید که به منظور جلوگیری از ازدحام، شما در هر روز تنها می‌توانید با 10 نفر ارتباط داشته باشید. بنابراین ابتدا پیام‌ها را خوانده و سپس به اهم آن‌ها پاسخ دهید.
 • در صورتی که مایل به دریافت پیام‌های درخواست پروژه از سوی دیگر کاربران نیستید به راحتی می‌توانید این امکان را با غیرفعال نمودن «پذیرش پروژه اختصاصی» در صفحه‌ی مدیریت کاره ها خود، غیرفعال نمایید.