آموزش سریع انجام میدم برای خریداران

چرا دست تنها؟
چرا قیمت‌های بالا؟
چرا زمان و انرژی اضافه برای چانه زنی؟

شما نمی‌توانید همواره همه‌ی کارها را خودتان انجام دهیدو یا برای انجام کارها نیروی تمام وقت استخدام کنید.

«انجام میدم» راه حل شماست. به راحتی در میان خدمات متنوع و با کیفیت ارائه شده از سوی کاربلدان مختلف جستجو نموده و پس از بررسی سوابق فروشنده، توضیحات ارائه شده، و نظرات مشتریان قبلی با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید. شما همچنین می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را برای استخدام فریلنسر منتشر کنید تا کاربلدان به شما اعلام آمادگی کنند.

بگرد. بخر. کار تمومه.

ما همه‌ی دردسرها و گرفتاری‌های چانه زنی و بررسی برای یافتن و استخدام یک فریلنسر برای برون سپاری کارهایتان را از میان برداشته‌ایم.
حالا به راحتیِ خرید یک محصول از یک فروشگاه اینترنتی، می‌توانید در میان بسته‌های خدمات جستجو کنید و سفارش دهید؛ سریع و ساده و امن.

چانه‌زنی را فراموش کنید
خدمات ارائه شده در انجام میدم، از قبل بسته‌بندی شده‌اند و قیمت آنها نیز مشخص شده است. به راحتی در میان هزاران خدمت جستجو و مقایسه کنید، بهترین قیمت را انتخاب نمایید و سفارش دهید.
بستری راحت و امن
تجربه‌ی کاربری راحت و خوش‌دستی را برای شما فراهم آورده‌ایم و به طور مستمر در حال بهبود آنیم. تراکنش‌های شما و ارتباطات شما با سایر کاربران سایت در امنیت کامل انجام می‌شوند. شما یا سفارش خود را به طور کامل تحویل می‌گیرید، یا مبلغ پرداختی به طور کامل به شما عودت داده می‌شود.
آسودگی خاطر شما، برای ما اهمیت دارد
شفافیت اطلاعات و سوابق، برای انتخاب فریلنسر و سفارش کار اهمیت زیادی دارد. ما سوابق و عملکرد هر فریلنسر را به طور شفاف در صفحه‌ی هر خدمت درج می‌کنیم تا بتوانید سریع و با اطمینان خاطر تصمیم بگیرید. اگر سوال یا ابهامی داشتید، در بخش پشتیبانی در خدمت شما هستیم.

روش‌های سفارش کار در انجام میدم

به راحتی در میان هزاران کاره (خدمت) در سایت جستجو کنید. مشخصات کامل هر کاره به همراه قیمت آن از قبل مشخص شده است و شما می‌توانید با فیلترهای موجود نتایج جستجو را بهبود دهید تا به کاره‌ای که دقیقاً مطابق نظر شماست برسید و همان را سفارش دهید.

1
ثبت سفارش
2
ارسال اطلاعات مورد نیاز برای انجام سفارش
3
تحویل سفارش
4
تأیید و آزادسازی مبلغ سفارش
 • پروژه اختصاصی بدون مخاطب خاص
  1
  درخواست پروژه
  2
  انتخاب کاربلد
  3
  ثبت سفارش
  4
  تحویل سفارش
  5
  تأیید و آزادسازی مبلغ سفارش
 • در صفحه پروفایل یا صفحه تبادل امن پیام با فروشنده‌ی موردنظر، گزینه «درخواست پروژه اختصاصی» را انتخاب کنید.

  1
  انتخاب کاربلد
  2
  درخواست پروژه
  3
  ثبت سفارش
  4
  تحویل سفارش
  5
  تأیید و آزادسازی مبلغ سفارش
(راهنما)

برای آشنایی بیشتر انیمیشن‌ زیر را ببینید:

آموزش سریع خریداران
آموزش سه دقیقه‌ای انجام میدم برای خریداران
» راهنمای درخواست پروژه اختصاصی » سوالات متداول خریداران