توضیحات کاره

در این کاره تا زمانیکه شما طرح های ما را نپسندید و تایید نکنید ، ضمانت بازگشت وجه داریم

لوگو شما باید مجموعه ای از ارزش‌ها، صفات و جلوه ای از نوع فعالیت و محصولات شما در ذهن مشتری  القا کند . شما با نمایش لوگوی خود به مشتری باید بتوانید خود را از سایر رقبا متمایز کنید.

انتخاب رنگ در لوگو بسیار با  اهمیت بوده و شما میتوانید رنگ های مد نظرتون رو به ما ارائه بدید، اما با توجه به این که ما مسئول زیبایی و جلوه لوگوی شما هستیم در صورت اینکه رنگ ها با نوع فعالیت، سلیقه جامعه هدف و برخی فاکتور های دیگر همخوانی نداشته باشد، ناچار به تعویض رنگ ها خواهیم بود.

گروه ما شامل طراح و ایده پردازی حرفه ای جهت خلق تصاویر و ایده های جدید و متخصصی در زمینه طراحی با نرم افزار های مثل ایلوستریتور و فتوشاپ می باشد.

مشتری پس از ثبت سفارش با پاسخ به پرسشنامه ما میتواند به سادگی تمامی مشخصاتی که از یک لوگو مد نظرش هست رو به ما منتقل کرده و با آسودگی خاطر منتظر تحویل پروژه خود باشد.

 

هزینه پایه پرداختی بابت طراحی اتود و پیاده سازی در نرم افزار و ارائه  لوگو (تصویر) یا تایپوگرافی (طراحی اختصاصی  مدل نوشتاری کلمه) می باشد. نکته مهم: طراحی لوگوتایپ درهر سفارش برای حداکثر ۲واژه انجام میگیرد.

 

جهت دریافت فایل لایه باز لوگو خود میتوانید از قسمت افزودنی ها، تیک دریافت فایل لایه باز لوگو را بزنید تا فایل های eps  و psd خدمتتان ارسال شود.

همچنین پس از ثبت سفارش  1  اتود   اولیه کلی جهت بررسی خدمت شما ارائه می شود، در صورت عدم تایید حداکثر ۱ اتود رایگان دیگر ارائه و پس از تایید طراحی در نرم افزار صورت می پذیرد.

در صورت اینکه تمایل دارید اتود اضافه  بر 2 اتود قبلی دریافت کنید، میتوانید تیک گزینه دریافت اتود اضافی را در قسمت افزودنی ها بزنید.

در صورت تمایل به ساخت لوگو موشن میتوانید تیک ساخت لوگو موشن را در قسمت افزودنی ها بزنید.

 

 کافیه یک بار به ما اعتماد کنید و کارتون رو به ما بسپارید، مطمئن باشید نظرتون رو جلب می کنیم  :)

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

1- فایل لایه باز لوگو در فرمت های ایلوستریتور ، کورل و  فتوشاپ  (در صورت انتخاب افزودنی مربوطه)

2- تصویر لوگو با فرمت png (بدون پس زمینه و با قابلیت بزرگنمایی تصویر بدون افت کیفیت و وضوح بالا)

3- تصویر لوگو با فرمت jpg و دارای پس زمینه 

4- تصویر موکاپ شده لوگو

5- لوگو موشن با کیفیت 1080hd    (در صورت انتخاب افزودنی مربوطه)

6- عکس پروفایل، هدیه گروه وینک ؛)

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  اگر لوگو ترکیبی(لوگوتایپ با تصویرمفهومی آمیخته باحروف) میخواهید این افزونه را انتخاب کنید.فرقی نمیکند لوگوتایپ انگلیسی بخواهید یا فارسی اما حتما به طراح اعلام بفرمایید +4 روز +260,000 تومان
  ارسال فایل لایه باز سفارش ( eps + psd )   +100,000 تومان
  لوگو موشن حرفه ای با کیفیت 1080hd (ازمیان طرحهای موجود در کلیپ نمونه کارها) +5 روز +350,000 تومان
  طراحی زبان دوم لوگوتایپ (اگر هم لوگوتایپ انگلیسی و هم لوگوتایپ فارسی میخواهید این افزونه را انتخاب کنید) +4 روز +260,000 تومان
  طراحی اتود اضافه (بعداز انتخاب این افزونه، اگر ۲ اتود سفارش پایه را نپسندیدید، ۱ اتود دیگر تقدیم میشود) +3 روز +100,000 تومان
  برای طراحی۱ اتود+ فایل png +jpg+ عکس پروفایل   در 7 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.