حرفه‌ای کار کنید؛ ولی با شرایطی که خودتان دوست دارید!

فریلنس، به سبک انجام میدم؛
شما هنر و مهارت را بیاورید، ما معرفی و کسب درآمد را آسان می‌کنیم  
تکمیل پروفایل
شروع فروش

انجام میدم، خلاقیت و افراد خلاق را می‌ستاید

در انجام میدم، همزمان با لذت بردن از کاری که انجام می‌دهید، مهارت‌های خود را به پول تبدیل کنید.

این همان کاری‌ست که فریلنسرهای موفق انجام می‌دهند؛ آنها هنر و سلیقه‌ی خود را به بهترین شکل در معرفی مهارت‌ها و خدمات‌شان به کار می‌گیرند؛
به طوری که مخاطبین را جذب و شیفته‌ی خود می‌کنند.

برای این که یک فریلنسر موفق باشید، این نکات را مد نظر قرار دهید:

 • کاری را انجام دهید که مشتاقش هستید، مشتاق کاری باشید که انجام می‌دهید.

  خود را متعهد بدانید به این که کاری که به مشتری تحویل می‌دهید، کاری فوق‌العاده و حتی بالاتر از سطح انتظار مشتری باشد. به مشتری کمک کنید که به بهترین نتیجه برسد، مطمئن باشید که او هم دیر یا زود به شما کمک خواهد کرد که مشتریان و درآمد بیشتری به دست آورید.

 • سوابق و تجارب خود را نشان دهید.

  خود را یک سرباز گمنام نشان ندهید! به مشتری بگویید که چه تجربیاتی دارید، چه تحصیلاتی داشته‌اید، چه پروژه‌هایی را انجام داده‌‌اید، چه علایقی دارید و چقدر عاشق انجام پروژه‌های بیشتر و همکاری با مشتریانتان هستید.

 • خلاق باشید.

  هزاران هزار کاره در انجام میدم ارائه شده‌اند. برای این که بتوانید سهمی از بازار مشتریان داشته‌باشید، باید محتواهای خلاقانه تولید کنید. تصویر جذابی برای کاره‌ی خود انتخاب نمایید و توضیحات شفاف و کامل ارائه نمایید. یک راز فریلنسرهای موفق انجام میدم می‌دانید چیست؟ آنها لینک کاره‌های خود را در وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها و فروم‌های مختلف، تلگرام و سایر رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند تا هم مستقیما افراد بیشتری را جذب کنند و هم در نتایج گوگل بالاتر بروند و باز هم مشتریان بیشتری به دست آورند. طبیعی است که هر چه آمار فروش شما بیشتر و بهتر باشد، در سایت هم باز مشتریان بیشتری را جذب خواهید کرد.

 • حقوق مالکیت صاحبین اثر را فراموش نکنید.

  مطمئن شوید که فقط محتواهایی که توسط خودتان تولید شده را در معرفی خدماتتان استفاده می‌کنید. استفاده از محتواهای دیگران، بدون ذکر منبع، مطابق با اصول قانون و اخلاق نیست و منجر به کاهش اعتبار شما می‌شود. از طرف دیگر هرچه منحصر‌به‌فردتر باشید، مخاطبان خاص خود را پیدا خواهید کرد.

 • این اسلاید آموزشی را ببینید تا ایده بگیرید که چطور به بهترین و تأثیر گذار ترین شکل، خدمات خود را معرفی نمایید.

نیاز به راهنمایی و توضیحات بیشتری دارید؟
آموزش سریع فریلنسرها و سوالات متداول و بلاگ انجام میدم برای فریلنسرها را ببینید.